Biuletyn informacyjny

Zapisz się aby otrzymywać wiadomości o nowościach.
eBiuletyn - Newsletter

Strona Główna

Uwaga - masoneria kościelna agituje

masoneriaGdańsk, 8 maja 2011r.

    Odnośnie kazania i ulotki rozdawanej przez wielebnego ks. Filipa Krauze w Kościele na Żabiance.

    Strona ulotki brzmi: “Tak – chcę podziękować Bogu za błogosławionego Jana Pawła II”. Zakon Rycerzy Kolumba w Polsce.

   Moje spostrzeżenia: – Po tej beatyfikacji Jana Pawła II, czuje się, że wzrosło u katolików większe opętanie, a u ludzi którzy mają łączność ze światem ducha,większy “duchowy niepokój”, przed kataklizmami, które zapowiedziane są przez Boga Ojca w przekazie “Słowa Boga Ojca do ludzkości”.

   Kim był, na kogo był programowany przez świat demoniczny JP II, znaleźć można na mojej stronie internetowej: www.powrotdonatury.net.pl – w dziale czytelni można pobrać tematykę: “Antychryst zdemaskowany”, “Czas antychrysta”, “Rabin Watykanu” i innych wiele, wiele publikacji i przekazów Chrystusa, także Boga Ojca.

 

   Co do “Rycerzy Kolumba” – wg mojej opinii to odłam masonerii, podobnie jak: “Zakon Maltański”, “Różokrzyżowcy”.  Podczas mojego 20- letniego pobytu w Kanadzie, spotkałem się z tym odłamem “Rycerzy Kolumba”, który stanowił przyboczną gwardię biskupa ordynariusza i gloryfikował go, przy każdym wystąpieniu publicznym robiąc szpalery, stanowiąc jego przyboczną gwardię. Ale to tylko plebs, który nie był dopuszczony ani nie zdawał sobie sprawy z wyższych przejawów działania członków tej organizacji.

   Miałem przyjaciela, który parę lat pracował jako redaktor w polonijnej gazecie “Związkowiec”. Po kilku latach został “Naczelnym”, tej gazety, co wiązało się z licznymi zaproszeniami na publiczne i nie tylko publiczne imprezy.

   Jako katolikowi, zaproponowano mu włączenie się do tej organizacji “Rycerzy Kolumba”. Odbyło się parę tajnych spotkań robiących wodę z mózgu, że jest to organizacja szerząca tylko i wyłącznie dobro.Kolega w tych spotkaniach uczestniczył bardzo aktywnie, ale odbierał je z pewną rezerwą. Po kilku miesiącach zaproponowano mu inicjację wstąpienia w poczet wyższych Rycerzy, która miała się odbyć w Kościele katolickim, lecz przy zamkniętych drzwiach. Z opowiadań mego przyjaciela; Przed przysięgą zawiązano mu oczy przepaską, którą po chwili zerwał i ujrzał, że inicjacja ta odbywała się przed symbolem masońskim “cyrklem i ekierką”. Opuścił Kościół, nie chcąc brać w tym udziału, ale już po miesiącu został zwolniony z pracy.

   To z moich spostrzeżeń o “Rycerzach Kolumba”.W tym temacie zgromadziłem dość dużo wiedzy, nawet wydałem książkę “Śmiertelna Pułapka”. Listę masonerii watykańskiej otrzymałem od ks. Michała Paradowskiego, kiedy był wykładowcą na Uniwersytecie Katolickim w Chile, którego życzeniem było rozpowszechnianie tych faktów, kim jest i czym się zajmuje masoneria,wciągających niczego nie domyślających się katolików do tej organizacji.Wydałem książkę “Kto paktuje z diabłem”, w której lista jest zamieszczona (można ją także pobrać z mojej strony internetowej).

   Nadmieniam, że tę książkę z innymi materiałami wysyłałem do Watykanu kilkakrotnie na ręce Jana Pawła II. Lecz nie dostałem nigdy żadnego potwierdzenia, że tam dotarła. Było to już w gestii sekretarza JP II, który dobrze wiedział, że Papież Jan Paweł II, był również masonem i to od czasów powojennych. Został wciągnięty przez Jerzego Turowicza, z którym redagował w “Tygodniku Powszechnym”. Turowicz był masonem 32 stopnia. Te sprawy są do udowodnienia. Dobrze o tym wiedział kard. Cassaroli, który był 8 lat sekretarzem stanu w Watykanie i jako (żyd-mason), programował umysły całej Hierarchii watykańskiej.Wałęsa starał się być dobrym Polakiem, ale wystarczyło półgodzinne spotkanie z Cassarolim i umysł Wałęsy został przewartościowany, podobnie jak i Jana Pawła II. Przez Cassarolego została mu zaabsorbowana łączność z Kościołem Pokutującym, a tym Kościołem rządzi szatan i jego poplecznicy. Słyszał mówiący głos w głowie i o tym zwierzał mi się osobiście, ale nie była to łączność z Kościoła Tryumfującego.Wystarczy sięgnąć do Apokalipsy św. Jana (13), który to werset mówi:… “Bestia wlała się w obraz, który ma ranę ciętą od miecza i przemówiła”. Sam poddał się tej łączności i poddaństwu przed obrazem “Czarnej Madonny - wszetecznicy” – “Totus Tuus”.

   Więc jakiemu Bogu i za co mamy dziękować? Za antychrysta, który zrealizował cały plan lucyferycznego zniszczenia Kościoła? Plan szatana, który w punktach nakazywał: odwrócenie ołtarzy, likwidowanie relikwii św.męczenników, podawanie Komunii św. na stojąco, i dalszych kilkunastu, które nie tylko ja, ale i wielu innych wysłało osobiście do Watykanu, jako ostrzeżenie (patrz książki “Królestwo szatana” i “Lucyferyczny Plan zniszczenia Kościoła”).

   Błogosławicie lud w Imię Ojca i Syna Wszechmogącego. Imię Syna znamy: Jezus Chrystus! Ale proszę spytać jakiegoś katolika:…Jakie jest Imię Ojca? – wątpię, aby ktoś wiedział. I z tej niewiedzy korzysta szatan.Gdyż Pan Bóg Wszechmogący swoim promieniowaniem i energią obejmuje naszą planetę, galaktyki, kosmosy, lecz w tej Ziemi i w tym Panu Bogu, do którego się zwracacie jest także i szatan. Szatan nie jest poza Bogiem, jest on także w Bogu, gdyż jest Jego stworzeniem, podobnie jak my wszyscy. I z tej niewiedzy on (czarny) korzysta przez odwrócony krzyż, którym żegnają się wierni. Ręka na czoło (do czakramu Ojca), na serce (do czakramu Syna), a potem na oskrzela, a nie na ramiona. I wychodzi odwrócony krzyż, przez który działa szatan i zbiera energię modlitwy, dla swoich niecnych celów.

   Prawidłowy Krzyż,mają kapłani na szatach liturgicznych – ramiona wzniesione do góry. I taki Krzyż przedstawia nam Katarzyna Emmerych w swojej księdze “Żywot i Bolesna Męka” (do pobrania z mojej strony internetowej). A jaki symbol sprofanowanego Krzyża otrzymał JP II od masonerii watykańskiej?

   Beatyfikowaliście kogoś, kto nawet nie wiedział jakim sposobem można otrzymać 1-szy stopień doskonałości duchowej, a to zapewnia Chrystus przez modlitwy zwane Tajemnicą Szczęścia (do pobrania ze strony internetowej). Proszę wejść w numerologię Ran Chrystusa, podzielić na “stacje drogi krzyżowej”, oraz przez “lata życia Chrystusa, na Ziemi”. Zastanówcie się, jakie liczby otrzymacie i co one oznaczają?

   Znajdujemy się w czasie narastającej Apokalipsy i ona wytycza nam drogę ku przyszłości: ciemnej lub jasnej i należy zastanowić się dokąd prowadzi nas opętana hierarchia Kościoła, skoro Kościół odrzuca przekazy Boga Ojca oraz Jezusa Chrystusa. Należy zastanowić się nad słowami św. Jana (18.4) który mówi: “Ludu mój, wyjdźcie z niej, (opętanej wspólnoty*) byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli”.

   *W ten sam sposób wyznawcy jakiejś religii, którzy bezkrytycznie przyjmują wszystkie dogmaty i politykę danego wyznania, przejmują na siebie część negatywnej karmy związanej z tą grupą ludzi.Dzieje się tak wszędzie, gdzie w imię Boga i jego “przedstawicieli” narzucane są siłą przekonania religijne. Co więcej, dokonujący tego ludzie są przeświadczeni, że wypełniają ważną misję.

Wiedzę człowiek buduje w sobie poprzez doświadczenie. Do budowy może
wykorzystać informacje z różnych źródeł, sprawdziwszy je, doświadczywszy je na sobie.
Wtedy może powiedzieć, że wie. Przedtem wierzył, nie wiedział,
a wiara nierozerwalnie związana jest z wątpieniem
(w rzeczywistości, to ta sama rzecz, tylko z drugiej strony).
W co wierzysz (że coś jest prawdą),
w to także wątpisz, a kiedy wątpisz, to masz w sobie cząstkę wiary.
Kiedy wierzysz, wtedy pytasz, szukasz, aż dochodzisz do wiedzy.
Kiedy wiesz, wtedy nie pytasz, wiesz i koniec.

Z poważaniem: Zbigniew Kozłowski

 

Ps.
   Zauważ Przyjacielu, jak jest nam satanizm kodowany w podświadomość.
Nakazywano modlić się o beatyfikację; żyda,masona, antychrysta - robiąc nam wodę z mózgu, że to święty,
energia modlitwy została zebrana - dokonało się – zło przeważyło.
Teraz nakazują, aby modlić się za beatyfikację ks.Michaela J. McGivney’a - (artykuł na ulotce)
założyciela odłamu masonerii “Rycerzy Kolumba”.
W ten sposób Kościół zostaje przewartościowany w anty-kościół. Szatan zwycięża, a my mu w tym pomagamy!

   Czytajcie publikacje: “Lucyferyczny Plan”, “Antychryst zdemaskowany”, w nich jest informacja Chrystusa, –
o sprofanowaniu Mszy Trydenckiej, w “novus ordo” odjęte zostało kapłanom“konsekrowanie hostii”, ludzkość od
lat przyjmuje pusty opłatek, który nie jest nośnikiem“energii Chrystusowej - boskiej”, to stworzyło opętanie,
że nie mamy rozeznania; co jest dobre, a co od zła pochodzi!

   Niedawno Papież Benedykt XVI, nakazał czcić boga ADONAJA,
więc módlmy się z żydami na stojąco kiwając się do przodu i tyłu słowami;
– Aj-waj, Boże mój Adonaj-gojowi zabierz a mnie daj.
Aj-waj Panie mój Adonaj, zabierz Polskę gojom, a żydom daj,Aj-waj …itd

Statystyki Strony

005711494
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
3971
4036
27522
33646
63864
5372052
Twoje IP 34.237.51.159
Czas serwera: 2019-12-15 19:48:58