Biuletyn informacyjny

Zapisz się aby otrzymywać wiadomości o nowościach.
eBiuletyn - Newsletter

Strona Główna

Wyzwolenie z podległości demonicznej

Nie tylko do wszystkich członków AK - gdyż, do wyższych rzeczy jesteśmy powołani!
Nie ma chyba człowieka, który by nie czuł na sobie blokady duchowej w postaci: zgubnych myślokształtów, przeciwności losu, w ostatnich czasach nasilających się depresji. Aby się z tego wyzwolić, należy poddać się egzorcyzmom przez osoby do tego powołane i konsekrowane - czyli kapłanów.
Nikt przy spowiedzi nie wyznaje spowiednikowi, że nieświadomie został wciągnięty w kult demoniczny: “czarnej madonny, kult papieski". Chodząc do Kościoła, śpiewaliśmy pieśń: "czarna madonna, jak dobrze twym dzieckiem być”, a to jest zadeklarowanie osobistej podległości szatanowi. Podległość taką chciał nawet wymusić na Jezusie szatan w słowach: …uklęknij przede mną i złóż mi hołd.
Prośmy zatem spowiednika, aby nas z tej podległości wyzwolił, gdyż na sobie czujemy tę blokadę duchową. Pismo św. Biblia jest wykładnikiem duchowym, który ma prowadzić nas do Nieba, z tej drogi zostaliśmy wyprowadzeni. Mamy niezbite na to dowody: Apokalipsa św. Jana XIII, czy wers o Antychryście, że to liczba to człowieka, a cyfrą 666. Wszelkie obrazy, zdjęcia, statuetki, są przekaźnikami tych diabelskich promieniowań - pozbądźmy się ich i wymuśmy na naszych duchowych przewodnikach o przyznanie się do opętania czym spowodujmy korektę naszego duchowego przewodnictwa właśnie na duchowieństwie.
Przygotujmy niezbite dowody w postaci ulotek i wręczmy je spowiednikom.
1. Święty czy anty-święty
2. Rabin Watykanu
3. Antychryst zdemaskowany
4. Boska pieczęć
5. Wałęsa a czarna madonna
6. List otwarty
7. Przekaz Ojca o spowiedzi św.

 

Statystyki Strony

004941460
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
1527
2539
11682
14046
44077
4667950
Twoje IP 3.95.23.35
Czas serwera: 2019-04-20 20:48:28