Biuletyn informacyjny

Zapisz się aby otrzymywać wiadomości o nowościach.
eBiuletyn - Newsletter

Strona Główna

Niezwykłe "Koło ratunkowe"

Kilka dni temu Chrystus drogą wewnętrznego słowa, prosił o dopracowanie Modlitw do Jego Krwi przez modlitwy do 7 Ran. Polecił dodać uwagę, która mnie przeraziła a zarazem przestraszyła - Oto ona: Zbliża się Wielkie oczyszczanie Ziemi - te modlitwy do Mojej Krwi niech staną się ostatnim “kołem ratunkowym”, dla dusz wybranych. A wybór należy do nas.
Dużo mówi się o energetycznych działaniach Bożych jako: MIŁOŚĆ, która przejawia się jako uczucie i działa w Sercu, jako Siła - która działa w umyśle, jako Dążenie, które działa w duszy i jako Zasada, która działa w Duchu św.
Wyższym przejawem Miłości jest: Miłosierdzie, jako Miłość Przebaczająca. Każdy kto zwróci się do Jezusa o oczyszczenie jego duszy przez Krew Jego i Cierpienie - takowe otrzymuje przez słowa Modlitwy do Miłosierdzia Chrystusa, oraz powierzenie swojej duszy Chrystusowi w Modlitwie danej Vasuli Ryden w książkach “Prawdziwe Życie w Bogu”. (patrz w Liście do ks. Natanka). Najwyższym przejawem troski Najwyższego przed przyjściem Jego Królestwa na Ziemię jest: “Sprawiedliwość”, to jest oczyszczanie Ziemi poprzez poruszenie Żywiołów, o których mówią ostatnie Orędzia.
Biorąc pod uwagę treść tych ostatnich przekazów, które informują, że nie udało się wzbudzić w duchowieństwie i ludzkości  nawrócenia drogą duchową, spodziewamy się niebawem tego oczyszczenia przez wyższy przejaw troski od Miłosierdzia tj. Sprawiedliwości Bożej: poruszenia żywiołów: Ziemi, Ognia, Wody i Powietrza. Od każdego indywidualnie zależy, po której stronie znajdzie się jego dusza.
Godne zastanowienia. Czas ucieka, Bóg widzi - wieczność czeka.
Załączniki objaśniające:

1. Słowa Boga Ojca do ludzkości
2. Święty czy anty-święty
3. Rabin Watykanu
4. Boska Pieczęć
5. Przekaz Boga Ojca z 2011r.
6. Koło ratunkowe - 7 modlitw
7. List do ks. Natanka

Statystyki Strony

004941376
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
1443
2539
11598
14046
43993
4667950
Twoje IP 3.95.23.35
Czas serwera: 2019-04-20 20:14:41